Loading

W Wilczej Jamie możesz także zorganizować szkolenie oraz imprezy integracyjne.

Przedstawiamy ofertę dla grup zorganizowanych:

Krótki opis obiektu

Wilcza Jama to obiekt położony na zboczu wzgórza, we wsi Smolnik nad Sanem, w otulinie Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Gospodarze częstują Gości rodzinną atmosferą i wyśmienitą kuchnią myśliwską. Specjalnością karczmy jest dziczyzna, pstrągi, domowe marynaty i konfitury. W karczmie znajduje się kolekcja trofeów myśliwskich.
Obiekt znajduje się nad 2,5ha zarybionym stawem, przy Wielkiej Obwodnicy Bieszczadzkiej, w sąsiedztwie pasma Otrytu. Do dyspozycji Gości jest 8 całorocznych domków wybudowanych z bala z przytulnym wnętrzem.  Miłośnicy przyrody mogą liczyć na możliwość podglądania zwierzyny leśnej.  Wieczorami możliwy relaks w ruskiej bani (sauna opalana drewnem) lub w gorącej beczce kąpielowej.

Dlaczego warto zorganizować szkolenie/imprezę integracyjną właśnie u nas?

  • Specjalizujemy się w organizowaniu biesiad z muzyką na żywo (kapela bojkowska), z daniami z dziczyny i pstragow. Jest to doskonała baza wypadowa do wycieczek na szlaki górskie.

Czym wyróżnia się obiekt na tle konkurencji?

  • Obiekt wyróżnia położenie, z karczmy niezaopomniany widok na pasmo Otrytu. Bliskość przyrody i absolutny spokój okolicy.
  • Ilość miejsc noclegowych 61 (39 łóżek - większość z nich to łóżka dwuosobowe)
  • Ilość miejsc parkingowych 60 (bezpłatne)
  • Parking dla autokarów - Tak
  • Sala konferencyjna - 50 miejsc- klimatyzowana (wyposażona w rzutnik, ekran i flipchart)

Na Miejscu

Boisko trawiaste, wiata grillowa nad stawem (do 50 osob), zarybiony staw z wypożyczalnią sprzętu wodnego  (rowery, kajak, łódka), duży stok o sporym nachyleniu, rozległe łąki i las (możliwość zorganizowania zabaw integracyjnych na zewnatrz)
Menu od 35zł (dwudaniowe obiady), ok 40-50zł obiad jednodaniowy z dziczyzny

Cennik atrakcji: