Loading

Co w trawie piszczy, czyli newsy z końca świata

09 Feb 2016

Dziękujemy wszystkim naszym gościom z @bookingcom za wspaniałą ocenę!

03 Aug 2015

Zapraszamy w sobote 26 września na koncert do Wilczej Jamy. 

Iwona Kmiecik, wokalistka, songwriterka, pianistka. Finalistka koncertu SuperDebiuty "Świat nie zginie dzięki nim", poświęconego twórczości Czesława Niemena podczas KFPP Opole 2014 Finalistka 4 edycji Must Be The Music. Tylko Muzyka.  Laureatka Grand Prix na Krokus Jazz Festival w Jeleniej Górze, Nagrody Głównej na Ogólnoposkim Przeglądzie Zespołów Jazzowych i Bluesowych w Gdyni. 

18 Feb 2015

STACHURIADA 2015

FESTIWAL „STACHURA 2015”

Czwarta edycja Festiwalu „Stachura” odbędzie się już po raz czwarty w województwie podkarpackim i kujawsko-pomorskim. Kolejna odsłona tego wyjątkowego wydarzenia zaplanowana została na przełom listopada i grudnia tego roku.

Festiwal „Stachura 2015” rozpocznie się od „Warsztatu poezji czynnej imienia Edwarda Stachury” w dniach 25 – 28 listopada w słynnej Wilczej Jamie w Smolniku nad Sanem. Pod okiem kompozytora i kierownika artystycznego festiwalu, Romana Kołakowskiego oraz Adama Skrzypka, kierownika muzycznego Teatru Capitol we Wrocławiu, jego zespołu, a także Magdaleny Śniadeckiej-Skrzypek, trenerki wokalnej, młodzi, niezwykle utalentowani artyści, laureaci festiwali muzycznych z całej Polski, absolwenci i studenci szkół teatralnych i wokalnych przygotowywać będą nowe piosenki.

18 Feb 2015

Tańczący z wilkami - więcej w marcowym wydaniu Top Gear.

13 Feb 2015

Drodzy Goście!

W związku z dużym zainteresowaniem przygotowaliśmy dla Was pakiety Wielkanocne. W cenę pakietu wliczone są trzy noclegi (03-06/04/2015) oraz wyżywienie.