Loading

Zapraszamy na zajęcia przyrodnicze dla dzieci prowadzone w Wilczej Jamie. Poziom zajęć dostosowany jest do wieku uczestników, a rodzaj uzależniony od pogody. Zajęcia trwają ok. 120 minut i są podzielone są na dwie części – ok. 30 minut w sali, a pozostałe 90 minut w terenie. Kierujemy się zasadą, że nie ma złej pogody – może być tylko nieodpowiednie ubranie!

image1 image2

Wasze dzieci dowiedzą się jak korzystać z mapy, co zrobić, żeby nie zgubić się w lesie lub w górach, jakie zwierzęta żyją w Bieszczadach i jakie mają zwyczaje, zdradzimy im także tajniki tropienia zwierzyny, a także w jaki sposób zachowywać się w lesie, żeby spotkać na swojej drodze jak najwięcej zwierząt. To i wiele więcej oferujemy podczas zajęć z edukacji przyrodniczej w Wilczej Jamie. Zapraszamy serdecznie.

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia tematyki zajęć dla grupy zorganizowanej. Oferta obejmuje elastyczny program - m.in. nauka rozpoznawania ptaków i zwierząt leśnych; zajęcia z lornetkami; nauka korzystania z mapy i kompasu; tropienie zwierzyny, rozpoznawanie tropów i śladów zwierząt; leśny nocleg z ogniskiem; nocne wabienie sów; relaks w leśnych hamakach i inne.

Zajęcia prowadzi pani Kasia – prosimy zgłaszać chęć uczestnictwa telefonicznie pod nr tel. 534 117 118 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zajęcia mogą odbywać się codziennie w godzinach 18.30 – 20.30 przy minimalnej liczbie 3 uczestników!

image3 image6

Katarzyna Karaś – mgr inż. nauk rolniczych i przyrodniczych, absolwentka Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW w Warszawie. Dyplomowany technik weterynarii, pasjonatka zwierząt i przyrody, miłośniczka fotografii, dobrych książek i wyjazdów off-roadowych – łączy przyjemne z pożytecznym, spełniając się zawodowo w dyscyplinie, która fascynuje ją najbardziej. Uczestniczka wielu staży i praktyk zagranicznych, m.in w rejonie Azji południowo-wschodniej. Uprawnienia oraz doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła prowadząc zajęcia z edukacji przyrodniczej na „zielonych szkołach” i letnich koloniach, organizowanych przez jedną z największych firm turystycznych w Polsce. Uwielbia nauczać poprzez zabawę, organizować czas i pokazywać dzieciom świat oczami przyrodnika.

Zapisy na zajęcia prowadzimy telefonicznie pod nr tel. 534 117 118 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy serdecznie :)

image4  image5