Loading

Zapraszamy na zajęcia przyrodnicze dla dzieci prowadzone w Wilczej Jamie. Poziom zajęć dostosowany jest do wieku uczestników, a rodzaj uzależniony od pogody. Zajęcia podzielone są na dwie części – ok. 45 minut w sali, a pozostałe 75 min w terenie. Kierujemy się zasadą, że nie ma złej pogody – może być tylko nieodpowiednie ubranie! Wasze dzieci dowiedzą się jak korzystać z mapy, co zrobić, żeby nie zgubić się w lesie lub w górach, jakie zwierzęta żyją w Bieszczadach i jakie mają zwyczaje, zdradzimy im także tajniki tropienia zwierzyny, a także w jaki sposób zachowywać się w lesie, żeby spotkać na swojej drodze jak najwięcej zwierząt. To i wiele więcej oferujemy podczas zajęć z edukacji przyrodniczej w Wilczej Jamie. Zapraszamy serdecznie.

fotoserwy1

kk2

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia tematyki zajęć dla większej zorganizowanej grupy. Oferta obejmuje elastyczny program  - m.in. nauka rozpoznawania ptaków i zwierząt leśnych; zajęcia z lornetkami; nauka korzystania z mapy i kompasu; tropienie zwierzyny, rozpoznawanie tropów i śladów zwierząt; leśny nocleg z ogniskiem; nocne wabienie sów; relaks w leśnych hamakach i inne.

Zajęcia prowadzi pani Kasia – prosimy zgłaszać chęć uczestnictwa 10 dni przed Państwa przyjazdem do Wilczej Jamy.

Katarzyna Karaś – mgr inż. nauk rolniczych i przyrodniczych, doktorantka wydziału Nauk o Zwierzętach na warszawskiej uczelni – pracę doktorską pisze na temat bieszczadzkiej populacji żubrów. Pasjonatka zwierząt i przyrody, technik weterynarii, – łączy przyjemne z pożytecznym, spełniając się zawodowo w dyscyplinie, która fascynuje ją najbardziej. Uczestniczka wielu staży i praktyk zagranicznych, między innymi w rejonie Azji południowo-wschodniej. Uprawnienia oraz doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła prowadząc zajęcia z edukacji przyrodniczej na „zielonych szkołach” i letnich koloniach, organizowanych przez jedną z największych firm turystycznych w Polsce. Uwielbia nauczać poprzez zabawę, organizować czas i pokazywać dzieciom świat oczami przyrodnika.

Minimalny czas zajęć: 2h
Cena za udział 1 dziecka w zajęciach: 50zł
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: 500 115 711